Autobid.de este o marcă a lui Auktion & Markt AG Autobid.de este o marcă a lui Auktion & Markt AG

Vânzare

O simplă apăsare pe buton. Vă licitaţi la noi vehiculele uzate.

Intraţi în contact cu noi

Dorinţele şi întrebările dumneavoastră sunt importante pentru noi. Daţi clic pe link-ul care vă interesează pentru a intra în contact cu noi. Ne găsiţi de luni până vineri de la ora 08.30 până la 16.30.

Auktion & Markt AG
Administrare centrală
Sandbornstraße 2
65197 Wiesbaden

Tel.: +49 611 44796-55
Fax: +49 611 44796-49
autobid@auktion-markt.de
www.autobid.de

Formular de contact

Prin formularul de mai jos puteţi lua contact cu noi şi să ne transmiteţi preocupările dumneavoastră. Vom încerca să vă răspundem imediat. Primiţi automat o copie a acestui mesaj la adresa dumneavastră de mail indicată mai jos.

Formula de adresare*
Numele de familie* Prenume
Denumirea companiei
Cod poştal/Localitate Stradă / Numărul casei
Ţara Telefon
E-Mail* Nume utilizator
Message*

Centrele noastre de licitaţii

Centrul Berlin

Auktion & Markt AG
Auktionszentrum Berlin
Hans-Grade-Straße 5
16515 Oranienburg

Tel.: +49 3301 57962-0
Fax: +49 3301 57962-15
berlin@auktion-markt.de

Centrul Braunschweig

Auktion & Markt AG
Centrul de licitaţii Braunschweig
Erzberg 46
38126 Braunschweig

Tel.: +49 531 889320-0
Fax: +49 531 889320-25
braunschweig@auktion-markt.de

Centrul Frankfurt-Sud

Auktion & Markt AG
Centrul de licitaţii Frankfurt-Süd
Lagerstraße 5
64331 Weiterstadt 

Tel.: +49 6151 39736-10
Fax: +49 6151 39736-36
frankfurt-sued@auktion-markt.de

Centrul Hamburg

Auktion & Markt AG
Centrul de licitaţii Hamburg
Kattwykstraße 19
21107 Hamburg

Tel.: +49 40 752797-580
Fax: +49 40 752797-538
hamburg@auktion-markt.de

Centrul Leipzig

Auktion & Markt AG
Auktionszentrum Leipzig
Karl-Marx-Straße 2
06193 Petersberg OT Ostrau

Tel.: +49 34600 2558-0
Fax: +49 34600 2558-28
leipzig@auktion-markt.de

Centrul München

Auktion & Markt AG
Auktionszentrum München
Fraunhoferstraße 5
82256 Fürstenfeldbruck

Tel.: +49 8141 22336-0
Fax: +49 8141 22336-39
muenchen@auktion-markt.de

Centrul Oelde

Auktion & Markt AG
Auktionszentrum Oelde
Beckumer Straße 6
59302 Oelde-Stromberg

Tel.: +49 2529 94580-120
Fax: +49 2529 94580-10
oelde@auktion-markt.de

Centrul Rhein-Ruhr

Auktion & Markt AG
Centrul de licitaţii Rhein-Ruhr
Werrastraße 8
45768 Marl 

Tel.: +49 2365 69979-0
Fax: +49 2365 69979-100
rhein-ruhr@auktion-markt.de

Centrul Stuttgart

Auktion & Markt AG
Centrul de licitaţii Stuttgart
Faberweg 25
73230 Kirchheim/Teck
 
Tel.: +49 7021 73831-12
Fax: +49 7021 73831-23
stuttgart@auktion-markt.de

Aici ne găsiţi

Cu u clic pe hartă puteţi planifica confortabil călătoria dumneavoastră. 

Pentru a efectua o căutare vehicule. sunteţi transferat mai departe la masca de căutare de pe www.autobid.de.

Stimate comerciant,
Pentru a putea licita pe acest portal de licitaţii, trebuie să vă înregistraţi o dată la Autobid.de (fără obligaţii).

Sunteţi transferat mai departe la formularul de înregistrare.