Autobid.de jest znakiem towarowym Auktion & Markt AG Autobid.de jest znakiem towarowym Auktion & Markt AG

Sprzedaj

Jak za naciśnięciem przycisku. Tak łatwo wylicytujesz u nas używany pojazd.

Skontaktuj się z nami

Twoje życzenia i pytania są dla nas ważne. Kliknij odpowiedni link, aby
skontaktować się z nami. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach
8:30 – 16:30.

Auktion & Markt AG
Siedziba główna
Sandbornstraße 2
65197 Wiesbaden

Tel.: +49 611 44796-55
Fax: +49 611 44796-49
autobid@auktion-markt.de
www.autobid.de

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza możesz nawiązać z nami kontakt i zgłosić swój problem. Postaramy się odpowiedzieć możliwie najszybciej. Otrzymasz automatycznie kopię tej wiadomości na swój poniżej podany adres e-mail.

Pani/Pan*
Nazwisko* Imię
Nazwa firmy
Kod pocztowy/Miejscowość Ulica / Numer mieszkania
Kraj Telefon
E-Mail* Nazwa użytkownika
Message*

Nasze centra aukcyjne

Centrum Berlin

Auktion & Markt AG
Auktionszentrum Berlin
Hans-Grade-Straße 5
16515 Oranienburg

Tel.: +49 3301 57962-0
Fax: +49 3301 57962-15
berlin@auktion-markt.de

Centrum Braunschweig

Auktion & Markt AG
Centrum Aukcyjne Braunschweig
Erzberg 46
38126 Braunschweig

Tel.: +49 531 889320-0
Fax: +49 531 889320-25
braunschweig@auktion-markt.de

Centrum Frankfurt-Süd

Auktion & Markt AG
Centrum Aukcyjne Frankfurt-Süd
Lagerstraße 5
64331 Weiterstadt 

Tel.: +49 6151 39736-10
Fax: +49 6151 39736-36
frankfurt-sued@auktion-markt.de

Centro de Hamburgo

Auktion & Markt AG
Centrum Aukcyjne Hamburg
Kattwykstraße 19
21107 Hamburg

Tel.: +49 40 752797-580
Fax: +49 40 752797-538
hamburg@auktion-markt.de

Centrum Lipsk

Auktion & Markt AG
Auktionszentrum Leipzig
Karl-Marx-Straße 2
06193 Petersberg OT Ostrau

Tel.: +49 34600 2558-0
Fax: +49 34600 2558-28
leipzig@auktion-markt.de

Centrum Monachium

Auktion & Markt AG
Auktionszentrum München
Fraunhoferstraße 5
82256 Fürstenfeldbruck

Tel.: +49 8141 22336-0
Fax: +49 8141 22336-39
muenchen@auktion-markt.de

Centrum Oelde

Auktion & Markt AG
Auktionszentrum Oelde
Beckumer Straße 6
59302 Oelde-Stromberg

Tel.: +49 2529 94580-120
Fax: +49 2529 94580-10
oelde@auktion-markt.de

Centrum Rhein-Ruhr

Auktion & Markt AG
Centrum Aukcyjne Rhein-Ruhr
Werrastraße 8
45768 Marl 

Tel.: +49 2365 69979-0
Fax: +49 2365 69979-100
rhein-ruhr@auktion-markt.de

Centrum Stuttgart

Auktion & Markt AG
Centrum Aukcyjne Stuttgart
Faberweg 25
73230 Kirchheim/Teck
 
Tel.: +49 7021 73831-12
Fax: +49 7021 73831-23
stuttgart@auktion-markt.de

Dojazd do nas

Jednym kliknięciem na mapie możesz wygodnie zaplanować dojazd na najbliższą aukcję. 

W celu wyszukania pojazdów zostaniesz przekierowany do maski wyszukiwania na stronie www.autobid.de.

Szanowny sprzedawco,
Aby móc składać oferty na portalu aukcyjnym, musisz jednorazowo zarejestrować się na stronie Autobid.de (niezobowiązująco).

Zostaniesz teraz przekierowany do formularza rejestracji.