Autobid.de is een handelsmerk van Auktion & Markt AG Autobid.de is een handelsmerk van Auktion & Markt AG

Onderneming

Precies weten waar het naartoe gaat. Zo geven wij vorm aan een stabiele toekomst.

Neem contact met ons op

Uw vragen en wensen zijn belangrijk voor ons. Klik op de voor u toepasselijke link om contact met ons op te nemen. U kunt ons bereiken van maandag tot vrijdag van 8:30 tot 16:30 uur.

Auktion & Markt AG
Hoofdbestuur
Sandbornstraße 2
65197 Wiesbaden

Tel.: +49 611 44796-55
Fax: +49 611 44796-49
autobid@auktion-markt.de
www.autobid.de

Contactformulier

Via onderstaand formulier kunt u contact met ons opnemen en ons een vraag stellen. Wij zullen proberen u per omgaande te antwoorden. U ontvangt automatisch een kopie van dit bericht op uw onderstaande e-mailadres.

Aanspreekvorm*
Achternaam* Voornaam
Firmanaam
Postcode/Plaats Straat / Huisnummer
Land Telefoon
E-Mail* Gebruikersnaam
Message*

Onze veilingcentra

Centrum Berlin

Auktion & Markt AG
Veilingcentrum Berlin
Gartenfelder Str. 28
13599 Berlin

Tel.: +49 30 72023448-0
Fax: +49 30 72023448-5
berlin@auktion-markt.de

Centrum Braunschweig

Auktion & Markt AG
Veilingcentrum Braunschweig
Erzberg 46
38126 Braunschweig

Tel.: +49 531 889320-0
Fax: +49 531 889320-25
braunschweig@auktion-markt.de

Centrum Frankfurt-Süd

Auktion & Markt AG
Veilingcentrum Frankfurt-Süd
Lagerstraße 5
64331 Weiterstadt 

Tel.: +49 6151 39736-10
Fax: +49 6151 39736-36
frankfurt-sued@auktion-markt.de

Centrum Hamburg

Auktion & Markt AG
Veilingcentrum Hamburg
Kattwykstraße 19
21107 Hamburg

Tel.: +49 40 752797-580
Fax: +49 40 752797-538
hamburg@auktion-markt.de

Centrum Leipzig

Auktion & Markt AG
Veilingcentrum Leipzig
Thura Mark 22
06780 Zörbig

Tel.: +49 34956 3958-0
Fax: +49 34956 3958-28
leipzig@auktion-markt.de

Centrum München

Auktion & Markt AG
Veilingcentrum München
Carl-von-Linde-Straße 12
85716 Unterschleißheim

Tel.: +49 89 3190480-0
Fax: +49 89 3190480-15
muenchen@auktion-markt.de

Centrum Rhein-Ruhr

Auktion & Markt AG
Veilingcentrum Rhein-Ruhr
Werrastraße 8
45768 Marl 

Tel.: +49 2365 69979-0
Fax: +49 2365 69979-100
rhein-ruhr@auktion-markt.de

Centrum Stuttgart

Auktion & Markt AG
Veilingcentrum Stuttgart
Faberweg 25
73230 Kirchheim/Teck
 
Tel.: +49 7021 73831-12
Fax: +49 7021 73831-23
stuttgart@auktion-markt.de

Hier kunt u ons vinden

Door op de kaart te klikken kunt u eenvoudig uw reis plannen. 

Om een voertuig te zoeken, wordt u met het zoekbeeld op www.autobid.de doorverbonden.

Geachte handelaar,
om op dit veilingportaal een bod te kunnen uitbrengen, moet u zich eenmalig bij Autobid.de registreren (vrijblijvend).

U wordt nu met het registratieformulier doorverbonden.